Raporty Power BI - wizualizacja danych produkcyjnych

Usługa ta została stworzona z myślą o firmach chcących uczynić pierwszy krok w kierunku Business Intelligence. Oferujemy zamianę aktualnego raportowania w Excelu w automatyczny, interaktywny raport BI.

szkolenie Power BI
Niezależnie od rodzaju (produkcja, logistyka, marketing) proces raportowania może być znacznie wydajniejszy. Statyczne pliki Excela zostają zastąpione jednym widokiem z możliwością dynamicznego filtrowania. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość przejścia "od ogółu do szczegółu" w kilka kliknięć oraz łatwa identyfikacja źródeł kosztów i szacowania potencjalnych oszczędności.

PowerBI reporting

Dane mogą być wizualizowane za pomocą szerokiej gamy wykresów i KPI'ów, łącznie z danymi przestrzennymi obejmującymi dane geograficzne. Poza standardowymi wykresami słupkowymi mamy możliwość przedstawienia informacji za pomocą np. map przepływu, drzewek decyzyjnych czy animowanych wykresów korelacji. Analiza danych nigdy nie była tak szybka i prosta.

Analiza może odbywać się z użyciem standardowego zestawu PC lub za pomocą ekranu dotykowego umieszczonego w miejscu zebrań (np. na hali produkcyjnej). Takie rozwiązanie pozwala zastąpić papierowe tablice produkcyjne. Ponadto istnieje możliwość zdalnego połączenia z raportem za pomocą chmury.

Przykłady raportów Power BI

Analiza i optymalizacja pracy magazynu (32% redukcji strat związanych z transportem):

Prognozowanie z użyciem skryptów R:

Szczegóły Oferty

Nazwa: Raportowanie Power BI.
Cena: w zależności od czasochłonności.

Zadzwoń lub napisz by uzyskać więcej szczegółów:

+48 518 748 589

bi@antdata.pl


By dowiedzieć się więcej o Business Intelligence i Power BI kliknij tutaj.

Przetestuj przykładowy raport Power BI na naszej stronie: Wynagrodzenia Polaków (GUS).