Szkolenia Power BI Fundamentals dla firm

W trakcie dwudniowego szkolenia nauczymy Państwa jak łączyć dane z różnych źródeł, jak je obrabiać oraz jak tworzyć i publikować interaktywne raporty w usłudze Power BI.

szkolenie Power BI

Opracowane przez nas autorskie warsztaty (szczegółowe informacje nt. zawartości szkolenia przeczytasz tutaj, możesz też pobrać PDF z agendą tutaj) można także zorganizować wyłącznie dla Państwa pracowników, jako wewnętrzne szkolenie firmowe.

Szkolenie dzieli się na 4 etapy:

szkolenie Power BI - etapy

Szczegóły Oferty

Nazwa: Power BI Kurs Podstawowy
Czas trwania: 16 godzin (2 dni, od 8:00 do 16:00)
Liczba uczestników: min. 4, max. 15

Warsztaty mogą się odbyć zarówno na zewnątrz firmy, w wynajętym ośrodku szkoleniowo - integracyjnym, jak również w Państwa biurach, gdzie nasi trenertzy dojadą do Państwa siedziby.

Istnieje możliwość prowadzenia szkolenia zarówno na sprzęcie należącym do Państwa, jak i na laptopach dostarczanych przez Antdata Sp. z.o.o, w zależności od potrzeb.

Oferujemy sprawną współpracę z działami IT i Administracji (powierzenia danych, umowy o poufności itp.) celem bezproblemowej organizacji wydarzenia.

Cena za zlecenie jest ustalana indywidualnie.

3 proste kroki do organizacji szkolenia

Krok 1

Złóż zamówienie przez poniższy formularz, skontaktujemy się z Państwem w ciągu 1h

Krok 2

Na podstawie uzyskanej informacji zwrotnej, Antdata przygotuje dla Państwa ofertę w ciągu 24h

Krok 3

Następuje dopięcie formalności, ustalenie szczegółów i finalnie - podpisanie umowy o organizację szkoleniaBy dowiedzieć się więcej o Business Intelligence i Power BI kliknij tutaj.

Przetestuj przykładowy raport Power BI na naszej stronie: Wynagrodzenia Polaków (GUS) lub Raport Sprzedażowy.

Antdata jest przede wszystkim firmą zajmującą się wdrożeniami BI w przedsiębiorstwach, w związku z tym przy zamówieniu szkolenia oferujemy Państwu darmowe konsultacje oraz ewentualne demo rozwiązań Business Intelligence.