Wdrożenie Power BI

Wprowadzenie Power BI pozwoli na skokowy wzrost wydajności pracy (automatyzacja raportowania) oraz uwolni potencjał analityczny specjalistów i managerów w Twojej organizacji.

Pomożemy Państwu wprowadzić Business Intelligence od zera - dla działu finansów, marketingu, produkcji, logistyki lub do wszystkich jednocześnie. Dużo łatwiej wyznaczyć właściwe kierunki działania i znaleźć oszczędności z czytelnymi monitorami KPI, miarami efektywności, prognozami czy analizami optymalizacyjnymi. Skrojone na miarę narzędzia i automatyczne raporty wprowadzą w Państwa firmie nową jakość pracy z danymi. By dowiedzieć się więcej o Business Intelligence i Power BI kliknij tutaj.

Wdrożenie raportowania z Power BI Business Intelligence oszczędzi czas specjalistów w Państwa organizacji, a managerom pomoże podejmować trafniejsze decyzje.

Cena

Nazwa : Wdrożenie Power BI
Cena: koszt oszacowany po konsultacji z klientem.

Inne opcje

Mogą Państwo również zacząć wprowadzanie BI od szkolenia pracowników. Oferta szkolenia "Power BI Fundamentals".

Zachęcamy również do wysłania (bi@antdata.pl) próbek danych zbieranych w Państwa firmie wraz z opisem Państwa potrzeb. Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem w celu znalezienia najlepszych rozwiązań.

Jeśli potrzebują Państwo lepiej zrozumieć koncept BI, zachęcamy do kontaktu (bi@antdata.pl) i zamówienia bezpłatnej prezentacji BI.

Istnieje możliwość przetestowania przykładowego raportu Power BI na naszej stronie klikając tutaj.